Przejdź do treści

O nas

VIK-DEKO to firma, która zajmuje się oprawą uroczystości okolicznościowych i animacjami zabaw dla dzieci. Założycielka firmy, Violetta Fiałkowska, to kobieta z fantazją – to ona jest autorką wszelkich zabaw, dekoracji czy atrakcji, które pracownicy firmy realizują z myślą o naszych klientach. Pracownicy VIK-DEKO z dużym zaangażowaniem i troską o klienta przygotowują zaplanowane na daną uroczystość atrakcje.

Fantazja, pasja i zaangażowanie – to najlepiej określa naszą firmę.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy podczas licznych szkoleń dekoratorskich, a także przy realizacji wielu zleceń.

Działamy od 2010 roku w różnych miastach województwa kujawsko-pomorskiego: Bydgoszcz, Toruń, Solec Kujawski i inne.

Dekoracje

Wykonujemy wszelkiego rodzaju dekoracje okolicznościowe. Oferujemy Państwu/Wam pomoc w organizowaniu większości ważnych wydarzeń z Waszego życia. Zarówno ślub, wesele, chrzciny, komunie jak i urodziny, rocznice, jubileusze są dla nas wspaniałą okazją by uczestniczyć w tworzeniu czegoś wyjątkowego, oryginalnego co przełoży się na Państwa zadowolenie i niezapomniane wrażenia. Nasze dekoracje oparte są na żywych kwiatach, pięknych materiałach, balonach, modnych dodatkach. Będziemy wdzięczni za okazane nam zaufanie i wpuszczenie nas do Waszego świata.

Animacje

Pomysł w świadczeniu usług w zakresie animacji zabaw dla dzieci zrodził się z życia, z własnych doświadczeń rodzicielskich. Radosne, kreatywne spędzanie czasu z najmłodszymi są naszą największą radością. Proponujemy Państwu pomoc przy organizowaniu czasu wolnego dla Państwa dzieci zarówno przy Kinder Balach jak i wszelkich innych aktywnościach – spotkaniach rodzinnych, piknikach, festynach, balach.

Naszą wiedzę zdobywaliśmy na różnych szkoleniach i warsztatach, następnie konfrontowaliśmy ją i pogłębialiśmy przy realizacji wielu zleceń. Jesteśmy już z Państwem ponad 10 lat. Na potwierdzenie naszych dotychczasowych realizacji zapraszamy do galerii zdjęć i do zapoznania się z opinią naszych dotychczasowych Klientów.

Klient indywidualny

Zapewniamy dekoracje balonowe, kwiatowe i tkaninowe na:
– wesela,
– poprawiny,
– komunie,
– urodziny i inne okazje.

Prowadzimy animacje dla dzieci z okazji urodzin lub innych uroczystości rodzinnych.

Jesteśmy elastyczni, dlatego nie proponujemy Wam gotowych pakietów, ale dajemy możliwość samodzielnego (lub z wykorzystaniem naszych propozycji) stworzenia listy atrakcji, które pokryją się z wizją urodzin Waszego dziecka.

Klient biznesowy

Oferta przeznaczona jest dla szkół, przedszkoli, świetlic, sal zabaw, hoteli, restauracji, gmin, ośrodków wczasowych oraz innych instytucji. Zapewniamy dekoracje na przyjęcia firmowe w hotelach, restauracjach i innych wskazanych przez klienta miejscach. Prowadzimy również animacje dla dzieci podczas:
– pikników i festynów,
– Dnia Dziecka,
– bali karnawałowych, andrzejkowych,
– obchodów dni miast i gmin,
– akcji promocyjnych, dni otwartych itp,
– majówek,
– mikołajek, Gwiazdki,
– Halloween.

Inne oferty

Jeśli jest coś, co moglibyśmy dla Ciebie zrobić, a co nie zostało wymienione w żadnej z sekcji na naszej stronie, zadzwoń lub napisz. Z pewnością będziemy w stanie pomóc i sprawić, że planowana przez Ciebie uroczystość będzie niepowtarzalna.

Cennik

Ostateczną cenę ustalamy indywidualnie dla każdego klienta, zarówno indywidualnego jak i klienta biznesowego w zależności od wybranych atrakcji, liczby uczestników, czasu pracy animatorów.

Promocje

Przy większych zamówieniach i dla stałych klientów udzielamy rabatu.
Ceny na imprezy urodzinowe w dni powszednie od poniedziałku do czwartku – rabat 10%.
Dla klientów z Solca Kujawskiego i osób, które gościły już na naszym kinder balu – rabat 10%.

Odwiedź nas na Facebooku

Aby poznać nas bliżej, przekonać się, co myślą o nas inni, zapraszamy na naszego fanpage’a.